פיתוח ועיצוב אתרים

סודו של כל אתר מוצלח באפיונו. בשלב האפיון מגדירים מהם מטרות האתר באופן הכי מדויק שאפשר – לאיזה קהל הוא מיועד, איזה סוג מידע אנחנו רוצים שהוא יכיל, כיצד יקודם במנועי החיפוש, מה תהיה דרך ניהול האתר.

קידום אורגני בגוגל

שיווק וקידום אורגני

האתר שלנו מושקע, מעוצב למשעי ומכיל את כל המידע שהלקוחות צריכים ובכל זאת הוא מופיע במנועי החיפוש אי שם רחוק מהדפים הראשונים… בנינו אתר איכותי, הוא מאוחסן במקום אמין, השרתים יציבים, אין נפילות, יש המון מידע פופולרי ותמונות להמחשה ובכל זאת אין כמעט כניסות.

אופטימיזציית אתרים

אופטימיזציית אתרים

מדוע שמנועי החיפוש ידרגו את האתר שלכם במיקום גבוה יותר מאתר אחר העוסק באותו הנושא? כדי להביא אתר קיים למצב בו מנועי החיפוש "מבינים" במה הוא עוסק ולמי צריך להציג אותו, צריך לוודא שקיימים באתר כל הפרמטרים שמנועי החיפוש מחפשים באתר.

קידום מקומי בגוגל

קידום LOCAL

בעלי עסקים משקיעים רבות בבניית אתר אינטרנט ומדובר בתהליך שאיננו פשוט וגם איננו קצר. למען האמת, בניית אתר דורשת תכנון ומחשבה כדי שהתוצאה הסופית תהיה כזו שתמשוך קהל ותגרום לו להישאר.

הפקת סרטוני וידיאו

הפקת סרטוני וידאו

בשוק העסקים יש הרבה מאוד תחרות וכל לקוח חשוב. אם אתם רוצים להיות מסוגלים לקדם את העסק שלכם ולהקדים את המתחרים שלכם אתם חייבים לעשות זאת באופן מקורי וחכם. אחת הדרכים הכי מומלצות להשגה של לקוחות חדשים היא הפקת סרטוני וידאו איכותיים.