שיווק וקידום אורגני SEO

האתר שלנו מושקע, מעוצב למשעי ומכיל את כל המידע שהלקוחות צריכים ובכל זאת הוא מופיע במנועי החיפוש אי שם רחוק מהדפים הראשונים...
בנינו אתר איכותי, הוא מאוחסן במקום אמין, השרתים יציבים, אין נפילות, יש המון מידע פופולרי ותמונות להמחשה ובכל זאת אין כמעט כניסות.
תלונות ושאלות, כאלה ואחרות, אנחנו נשאלים מדי יום ביומו.

למה זה קורה?

הסיבות לכך שאתר אינו מופיע במיקום טוב בתוצאות במנועי החיפוש רבות ומגוונות וכדאי לעצור ולבדוק אותן, אחת לאחת. ובכל זאת, אנחנו בהחלט יודעים להצביע על סיבה אחת עקבית לכך שאתרים איכותיים נדחקים לדפים כאלה שרוב האנשים לא טורחים להגיע אליהם. למה הם לא טורחים? הנתונים היבשים מראים שהאתרים שמופיעים בדף התוצאות הראשון הם אלה שנכנסים אליהם הכי הרבה וזה הולך ויורד באופן דרסטי ככל שיורדים בתוצאות.

מה עושים כדי להגיע לדף הראשון?

כדי ליידע את הציבור על קיומו של מוצר, צריך לשווק אותו. כדי שמתעניינים יגיעו לאתר שלכם, אתם חייבים לשווק אותו. שיווק אתרים מתבצע באמצעים שונים ואחד החשובים ביניהם הוא קידום אורגני.

קידום אורגני אינו שירות הכרוך בתשלום למנועי החיפוש.

בקידום אורגני מתבצע שימוש בכלים פשוטים למדי שגורמים למנועי החיפוש למצוא את האתר שלכם בין מליוני אתרים, "לשלוף" מתוכו את המידע שאתם רוצים שישלוף, ולמעשה לתייג את האתר לפי ביטויים שונים הנקראים ביטויי מפתח. את ביטויי המפתח המאפיינים את האתר שלכם צריך לאפיין וגם כאן יש כלים המאפשרים בחירה חכמה ומדוייקת יותר של אותם ביטויים שאותם תבחרו לשווק.

בקידום אורגני אין "הוקוס-פוקוס". זו עבודה מתמדת של שיווק ממוקד שאילו נעשית בסבלנות, בהתמדה ובשמירה על רמת איכות גבוהה, מעלה את האתר למקום גבוה ויציב בתוצאות החיפוש והכי חשוב – משאירה אותו שם.

מצטערים, אפילו אנחנו לא נוכל לעשות "הוקוס-פוקוס" לאתר שלכם, אבל לעבוד קשה, בסבלנות ובהתמדה עד לקבלת התוצאות הרצויות – בהחלט כן.