קמפיינים דיגיטליים

עולם הפרסום שינה את פניו וקמפיינים דיגיטליים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשיווק המסורתי של ימינו. לרבים מאיתנו פרסום ושיווק עדיין מקושרים למדיה מהסוג הישן יותר, כמו עיתון, טלויזיה ואפילו שלטי חוצות וכעת נוספה מדיה דיגיטלית שפתחה בפנינו עולם ענק של אפשרויות פרסום.

מה זה בדיוק קמפיין דיגיטלי ואיך זה עוזר לכם?

קמפיין דיגיטלי, המוכר גם בשם קמפיין ממומן, יעזור לכם להיחשף מיידית לעיני אותו הקהל שרוצה בדיוק את המוצר או השירות שאתם מציעים.

דמיינו את המוצר שלכם, מוצג בחלון ראווה וכמות אדירה של מתעניינים צובאים על החנות, יכולים לראות את המוצר ולקבל עליו מידע שיעזור להם להחליט בו ברגע אם הם רוצים בו או לא. לא זו אף זו, בזמן שאותם המתעניינים מהססים להם ומחפשים אפשרויות נוספות, תוכלו להציג בפניהם מוצרים אחרים שעשויים לעניין אותם.

חלום.

אלא שבחנות אמיתית החלום הזה לא יכול להתגשם.

ומה אם נאמר לכם שהמוצר יוצג באינטרנט במנועי החיפוש, בדיוק לאותו קהל שמחפש מוצר זהה או דומה, במיקום שאתם תבחרו?

חלום... והחלום הזה יכול להתגשם באמצעות קמפיין דיגיטלי.

כיצד תגיעו לחשיפה מבוקרת ומקסימלית?

חשיפה מקסימלית הינה תוצאה של בניית תהליך פרסום מבוקר הנעשה בחוכמה ובאחריות. קמפיין דיגיטלי חכם יכיל סקר שוק כדי לאתר את הקהל שאתם רוצים שיחפש אתכם. סקר השוק יכיל פילוח וניתוח קהל היעד לפי מיקום גיאוגרפי, גיל, מין, מצב משפחתי, תחומי התעניינות ועוד.

קמפיין דיגיטלי אחראי יהיה זה שיכיל מספר אפשרויות פרסום ותיערך בדיקה 'חיה' ומבוקרת של מספר קמפיינים בו זמנית על מנת לבדוק את מידת האפקטיביות של כל אחד מהם.

קמפיין יעיל יהיה כזה שיגיע לכמות הכי גדולה של קהל פוטנציאלי וקמפיין מוצלח יהיה כזה שימכור.

צוות רוק דיזיין בונה עבורכם קמפיין דיגיטלי ממוקד, חכם, יעיל ומוכר!